Сітка просічно-витяжна оптові знижки для постійних клієнтів
Просічно-витяжна сітка має високий попит на ринку будматеріалів. З її допомогою можна ефективно виконувати бетонні та штукатурні роботи. А також збирати секції огорож, прольоти сходів, антивандальні захисту об'єктів та багато інших конструктивів.
Легкість, міцність та універсальність як основні переваги сітки просічної
Просічна сітка отримала свою незвичайну назву через особливу технологію виготовлення. Для її випуску виробники беруть суцільнометалевий лист, який одночасно просікають та розтягують.
У результаті виходить високоміцна основа. Без будь-яких зварних швів. І з цілісною структурою.
У перелік основних переваг цього матеріалу входять:
- Висока міцність. ПВС спочатку розрахована на постійні механічні навантаження. І добре виносить їх.
- Невелика питома вага. Просікання легше зварних і тканих сіток. Має оптимальну вагу, що не ускладнює монтаж.
- Відмінне зчеплення з поверхнею. Тривимірна структура полотна забезпечує якісне схоплювання з бетоном, цеглою, гіпсом тощо.
- Гнучкість. Просічна сітка непогано гнеться, що дозволяє їй підлаштовуватися під поверхні будь-яких форм.
- Стійкість до зовнішнього середовища. Листи з оцинкованим шаром стійкі до корозії, температурних коливань.
Виходячи з цього, можна сказати, що ПВС увібрала в себе всі переваги альтернативних видів металевих сіток. І є чудовим рішенням для будівництва із невисокою ціною.
Як вибрати відповідний тип сітки?
Для того, щоб підібрати ПВС, що відповідає вашим запитам, необхідно врахувати наступні параметри:
- Матеріал виготовлення.
- Товщину аркуша.
- Розмір комірки.
Виготовлятись сітка ПВС може як із чорного холоднокатаного листа, так і з оцинкованого.
Сітка холоднокатана має високу міцність, жорсткість. Дає точні розміри та форми. Але при цьому корродує за постійного контакту з вологою.
Другий лист не менш міцний і надійний. І додатково захищений від корозії. Оцинкована мережа підходить для армування штукатурок, створення термобар'єрів та багатьох інших цілей. І не іржавіє в умовах підвищеної вологості.
Сітка просікання з товщиною листа до 1 мм поставляється тільки в рулонах. І з товщиною від 2 мм – продається окремими фрагментами. Вибір цього показника залежить від ступеня стійкості, яка потрібна конструкції. Відповідно чим тонша мережа, тим вона буде гнучкішою і не такою стійкою.
І останній, але не менш важливий критерій відбору – це розмір комірки у виробі. Сітка просічна з дрібним осередком застосовується для обробки поверхонь. У таких місцях вона збільшує контактну площу між основою та облицюванням, підвищує несучу здатність всього шару.
Продукція з великим осередком активно застосовується у великих будівельних роботах. Тут розмір ланки дає найкращу світлопрозорість матеріалу. А тому він часто використовується для виготовлення огорож, огорож, сходових майданчиків.Велика мережа не менш затребувана в армуванні фасадів з великою площею, при укладанні стяжки підлоги та багатьох інших місцях.
Як правильно укладати сітку ПВС?
Вибір способу укладання залежатиме від типу поверхні, до якої доведеться кріпити матеріал. До деревної основи мережа приєднується будівельними скобами. А до цегляної кладки та бетону – дюбелями/саморізами. Після чого покривається шаром розчину кладки.
Огородження або інші конструкції, що кріпляться натяжним методом – переважно монтуються на болти або точковим зварюванням до металу.
Чому вигідно купити сітку просічно-витяжну у Києві у нас?
Сучасному клієнту зручно робити покупки в інтернет-магазині Будстарт, тому що:
- Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками та пропонуємо найкращі ціни від виробника.
- Наша компанія допоможе заощадити час на пошуки. Адже вибрати необхідну модель сітки можна прямо з дому.
- Вся процедура оформлення замовлення на сайті займе у вас лічені хвилини.
А вибрані продукти ви отримаєте найближчим часом, які ми самостійно доставимо прямо на ваш об'єкт.