Мінеральна вата оптові знижки для постійних клієнтів
Нинішнє будівництво складно уявити без утеплення несучих частин будівлі. Для цих завдань фахівці часто вирішують купити мінеральну вату. Вона легко та швидко монтується на будь-які поверхні. І добре підходить як для зовнішнього, так і внутрішнього застосування.
Чому вата для утеплення – це тепло, затишок та безпека?
Вата для утеплення ідеально справляється із теплоізоляцією конструкцій. Її волокниста структура має мінімальні показники втрати тепла. А також дає додаткову шумоізоляцію.
Крім того, мінвата ціна якої доступна всім клієнтам – наділена такими перевагами:
- стійкістю до займання;
- міцністю та пружністю;
- екологічність;
- довговічністю.
Яку вибрати: базальтову чи скловату?
Теплоізоляційний будматеріал роблять із різної сировини. Кожен із видів має свої сильні та слабкі сторони, а також найкращу зону застосування:
- Базальтова вата. У своєму складі містить гірські базальтові породи. Така основа вирізняється високою міцністю на стиск. Має низьку гігроскопічність та відмінні водовідштовхувальні властивості. З недоліків можна виділити те, що сполучним компонентом матеріалу виступають формальдегідні смоли, які при нагріванні понад 700°C - виділяють шкідливі речовини.
- Скловата. Складається із тонких скляних ниток. Характеризується підвищеною пружністю, міцністю.Її відмінною рисою є чудова стійкість до хімічної та інших агресивних середовищ. А мінусом – слабка термостійкість, а також ламкість волокон, яка завдає багато незручностей під час монтажу.
- Шлакуватий. Виконується з доменного шлаку і мало використовується у будівництві на сьогоднішній день. Така мінвата для утеплення відрізняється дуже низькою ціною. Вона тендітна, але при цьому має хорошу біологічну стійкість. Беруть її, зазвичай, для облаштування нежитлових територій, типу – гаражів, виробничих цехів тощо.
Чому важливо правильно вибрати товщину вати?
Коректно підібрана товщина ізолянту допоможе зберегти тепло в будівлі. Через такий шар не пройде холод і всередині споруди стабільно триматиметься комфортна температура.
Вибирати параметри товщини потрібно, спираючись на кліматичні умови навколишнього середовища. А також виходячи з місця укладання утеплювача:
- Мінвата 30 мм. Застосовується для звуко- та теплоізоляції стін, перегородок.
- Мінвата 100 мм-150 мм. Добре підходить для облаштування покрівель, міжповерхових перекриттів.
- Мінвата 80 мм-200мм. Задіюється у роботах з обшивки фасаду. Необхідний параметр тут підбирається з конструктивних і проектних особливостей споруди.
Популярні бренди мінеральної вати у нашому магазині
На полицях будмаркету Будстарт зібрано лише сертифікований утеплювач мінвата від передових виробників. Izovat, Izover, Knauf - компанії, які далеко не перший рік користуються повною довірою покупців. Їхні товари гарантують високу енергоефективність на практиці. Відмінно працюють навіть у найскладніших умовах експлуатації.
Простота та ефективність монтажу мінвати для утеплення даху або стін
Мінеральна вата ціна якої буде найвищою може не забезпечити повне збереження тепла всередині, якщо нехтувати правильною технологією монтажу.
Проведення робіт не викликає особливої складності у фахівців, але потребує певної уважності.
Укладання матів на покрівлю здійснюють на контробрешітку. Між покрівельним покриттям та мінватою потрібно залишити відстань близько 10 см. А сам шар додатково зміцнити паро- та гідроізоляційною плівкою. Адже так насичення води у просторі буде дозованим.
Для встановлення ізолянту на фасад також знадобиться створення профільного каркасу. Тут елементи можуть приклеюватись прямо до стіни. А іноді – додатково закріплюватися шурупами. Зверху обов'язково встановлюється плівка гідроізоляції, яка не пропускатиме вологу зовні.
Чому варто купити мінвату у Києві у нас?
Купити мінвату на budstart.ua вигідно, тому що ми пропонуємо найнижчі ціни на товари. Співпрацюємо безпосередньо з виробниками та готові доставити продукцію у будь-якому обсязі – роздрібному чи оптовому.
Для замовлення переходьте на платформу. Або просто зателефонуйте нашим менеджерам за телефоном.